Klub SANQUIS

Upozornění redakce 

Klub SANQUIS byl aktivní po několik let, kdy vycházel tištěný časopis. Tato etapa se uzavřela v roce 2012, v současné době pracujeme na nové podobě klubu. Budeme vás informovat.
 

 
Všichni předplatitelé časopisu Sanquis dostanou vždy do dvou měsíců od data uhrazení předplatného do poštovní schránky klubovou kartu se svým jménem. Slevu získáte, když se na příslušném místě (v divadle, galerii, obchodě...) kartou prokážete. Při nákupu přes internet vždy uvádějte heslo SANQUIS a číslo klubové karty.
 
Sbírejte body – máme pro vás odměny!
Vedle slev přináší nově karta Klubu SANQUIS také zajímavý bodový systém. Více zde.

Platnost klubových karet
Sanquis  Klubové karty Sanquis vydané k 1. 3. 2011 s identifikačními čísly v rozpětí od 715 001 do 721 147 (týká se výhradně současných předplatitelů časopisu) platí do 28. 2. 2012. Při prodloužení předplatného časopisu se automaticky prodlužuje i platnost klubové karty.  
Pro aktuální informace o výhodách a slevách v rámci klubu Sanquis, o klubových kartách a jejich platnosti stejně jako o souvisejícím bodovém systému sledujte naše webové stránky.
 
Různé

CK Juklík, spol. s r.o.
Specializovaná cestovní kancelář na dovolené pro rodiny s malými dětmi. Sleva 10 % na služby CK.

CK Juklík  nabízí dovolené pro rodiny s dětmi. Na těchto akcích nabízíme rodinám dětský klub, kde se o děti  postaráme a rodiče si ve volném čase mohou s námi zasportovat nebo si odpočinout. Odpoledne nabízíme program pro celou rodinu. Našim hlavním zaměřením je plavání, lyžování, cykloturistika. Ale nabízíme i další aktivity, které mají za cíl poznávání možností jak dětí, tak rodičů. Více o naší práci se můžete dozvědět na stránkách www.ckjuklik.cz, tel.: 777 719 966.

AMWA – sleva 10 % na nákup biotextilu barveného bylinami (kromě položek již v akci). V nabídce je ložní povlečení, přikrývky, ručníky atd. Objednávky: www.amwa.cz.

Společnost AMWA do ČR přináší ojedinělou nabídku biotextilních výrobků. Biotextil barvený bylinami je vyráběn čistě přírodní cestou bez použití jakýchkoliv syntetických chemikálií, bělen sluncem, minerálními roztoky a citrusy a barven bylinnými barvami. Spojení krásy přirozených přírodních barev a pečlivě vybíraných nejkvalitnějších látek z bio bavlny a bio hedvábí, vytváří nádherné doplňky pro Váš zdravý domov, a díky ohleduplné výrobě a vyšší trvanlivosti látek šetří životní prostředí. V naší nabídce najdete ložní povlečení, prostěradla, polštáře a přikrývky, podložky na jógu, ručníky a další.Vše pro vás šijeme z certifikovaných bio látek na míru Vašim postelím, i postýlkám vašich nejmenších.  

AMWA - V dokonalé harmonii s Vámi i s přírodou.

China Tours, spol. sr.o.
Specialista na poznávací cesty do Číny a Asie. Sleva 7 % z ceny zájezdu.
 
Cestovní kancelář China Tours (zal. 2001) se od svého počátku specializuje na poznávací zájezdy. První vedly do Číny, později CK rozšířila svoji působnost na celou Asii.  Nabízíme vlastní originální programy šité na míru českým cestovatelům, které vedou naši odborní, převážně univerzitně vzdělaní průvodci s odpovídající jazykovou výbavou. Samozřejmostí je tedy sinolog v Číně, indolog v Indii apod. Kromě tohoto si naši klienti oblíbili i malé skupiny, ve kterých cestujeme – obvyklá velikost je 6 – 16 osob. Vedle klasických poznávacích zájezdů také ročně uskutečníme desítky odborných, služebních nebo zájmových cest. 
 
Podrobnosti na www.chinatours.cz, tel. 222 958 203-4

Zábavné herní plány / GAO
Sleva 25% na leporelo úspěšných herních plánů 4 VESELÉ HRY autorky Lucie Ernestové.
Leporelo obsahuje 4 originálně a vtipně ilustrované herní plány na míru šité předškolákům, u kterých se pobaví celá rodina.

Atraktivní témata mašinek, čarodějnické školy či pirátských pokladů se stávají inspirativním prostředím pro vytváření vlastních příběhů a legend ke hře. Těžiště stolních her pro děti je hlavně v legraci při hře a nikoliv v zákeřném soupeření. Při hře se budete radovat nad rychlými postupy vpřed. Avšak ani náhlé nezdary vás nemusí zarmoutit, ba dokonce vás jejich příčiny pobaví.

Tři tématické stolní hry pro děti doplňuje hra Chytrá opice, při které si děti rozšiřují slovní zásobu a bystří myšlení. Najdete tu i několik hledaček. Všechny hry mají jednoduchá intuitivní pravidla a vše co potřebujete je jen kostka a figurka pro každého hráče, které jsou součástí leporela. To si poskládáte pro každou hru dle potřeby.
www.herniplany.cz
 

Trigger Divers PADI 5 Star IDC Center, Praha: sleva 20 % na potápěčskou masku a další vybavení, sleva 10 % na kurzy potápění. www.trigger.cz.

Parkhotel Průhonice: sleva 10 % na hotelové služby. Kontakty: www.parkhotel-pruhonice.cz, info@parkhotel-pruhonice.cz, 267 750 405.

Kitl s.r.o. , Jablonec nad Nisou: sleva 10 % v e-shopu a sleva 20 % při nákupu zboží v prodejně Pasířská 60, Jablonec n. N., www.kitl.cz.
 

Máte zájem také poskytovat slevy členům Klubu Sanquis? Napište nám na info@sanquis.cz.

poslat e-mailemSANQUIS PLUS
GALERIE SANQUIS
ORBIS PICTUSPORADNA