Klub SANQUIS

Upozornění redakce 

Klub SANQUIS byl aktivní po několik let, kdy vycházel tištěný časopis. Tato etapa se uzavřela v roce 2012, v současné době pracujeme na nové podobě klubu. Budeme vás informovat.
 

 
Všichni předplatitelé časopisu Sanquis dostanou vždy do dvou měsíců od data uhrazení předplatného do poštovní schránky klubovou kartu se svým jménem. Slevu získáte, když se na příslušném místě (v divadle, galerii, obchodě...) kartou prokážete. Při nákupu přes internet vždy uvádějte heslo SANQUIS a číslo klubové karty.
 
Sbírejte body – máme pro vás odměny!
Vedle slev přináší nově karta Klubu SANQUIS také zajímavý bodový systém. Více zde.

Platnost klubových karet
Sanquis  Klubové karty Sanquis vydané k 1. 3. 2011 s identifikačními čísly v rozpětí od 715 001 do 721 147 (týká se výhradně současných předplatitelů časopisu) platí do 28. 2. 2012. Při prodloužení předplatného časopisu se automaticky prodlužuje i platnost klubové karty.  
Pro aktuální informace o výhodách a slevách v rámci klubu Sanquis, o klubových kartách a jejich platnosti stejně jako o souvisejícím bodovém systému sledujte naše webové stránky.
 
Móda

Módní ordinace 

Sleva 25 % na odborné  módní poradenství známé stylistky, módní redaktorky a konzultantky v oblasti formálního stylu Kláry Klempířové, www.modniordinace.cz, info@modniordinace.cz.

Stylistka, módní redaktorka a konzultantka v oblasti formálního stylu Klára Klempířová, která je autorkou módních stránek v časopisu Sanguis, má pro vás několik možností, jak zdokonalit vzhled, vytříbit styl a zjednodušit dennodenní volbu oblečení. Nejefektivnější je revize šatníku. Při ní stylistka vytvoří nové nečekané  kombinace z toho, co už máte, poradí, co vám bude ještě slušet. Některé starší kousky vyřadí, ale ty které jen nesedí nebo jsou nemoderní ví jak vylepšit. Na místě našpendlí a doporučí šikovnou švadlenu. V průběhu nafotíte slušivé kombinace a dáte vzniknout seznamu věcí vhodných k dokoupení. Získáte fotografie a nákupní seznam, což vám i po delší době pomůže udržovat svůj osobitý styl. Až se rozhodnete jít nakupovat, stylistka vás ráda doprovodí a kvalifikovaně poradí, do čeho máte investovat.
www.modniordinace.cz


AMWA - Biotextil barvený bylinami

Sleva 10 % na nákup biotextilu (kromě položek, které se v akci již nacházejí).
Objednávky na www.amwa.cz, prosíme uvádějte heslo Sanquis.

Společnost AMWA do ČR přináší ojedinělou nabídku biotextilních výrobků. Biotextil barvený bylinami je vyráběn čistě přírodní cestou bez použití jakýchkoliv syntetických chemikálií, bělen sluncem, minerálními roztoky a citrusy a barven bylinnými barvami. Spojení krásy přirozených přírodních barev a pečlivě vybíraných nejkvalitnějších látek z biobavlny a bio hedvábí, vytváří nádherné doplňky pro Váš zdravý domov, a díky ohleduplné výrobě a vyšší trvanlivosti látek šetří životní prostředí. V naší nabídce najdete ložní povlečení, prostěradla, polštáře a přikrývky, podložky na jógu, ručníky a další.Vše pro vás šijeme z certifikovaných biolátek na míru Vašim postelím, i postýlkám vašich nejmenších.

AMWA - V dokonalé harmonii s Vámi i s přírodou.


GALERIE MÓDY HELENY FEJKOVÉ – PALÁC LUCERNA, PRAHA
Sleva 10 % na oděvní tvorbu Heleny Fejkové v kategorii vycházka, byznys, společnost i svatba – www.helenafejkova.cz / Palác Lucerna, Praha

HELENA FEJKOVÁ PRAGUE značí dámskou i pánskou módu pro každou příležitost - převážně z přírodních materiálů - elegantní, někdy decentní, jindy až smyslnou - často ve velkých kolekcích na principu stavebnice.

Celá  galerijní expozice je prakticky velkou vzorkovnou, kde si lze vybrat a hned odnést hotový model, nebo si ho nechat na míru ušít z vybrané látky. V krátkém termínu tak zákazník může získat originální oděv i s doplňky - od „vycházky“ přes „byznys“ a „společnost“ - až po „svatbu“.

Galerie nabízí i různé druhy Setkání s módou - ve tvaru besedy s Helenou Fejkovou (s ukázkami a filmem) nebo malé Divadlo módy. Poslední  novinkou vedle letní a společenské kolekce 2010 je také originální parfém Heleny Fejkové SEN - DRAM - RÊVE.


Máte zájem také poskytovat slevy členům Klubu Sanquis? Napište nám na info@sanquis.cz.

poslat e-mailemSANQUIS PLUS
GALERIE SANQUIS
ORBIS PICTUSPORADNA