Klub SANQUIS

Upozornění redakce 

Klub SANQUIS byl aktivní po několik let, kdy vycházel tištěný časopis. Tato etapa se uzavřela v roce 2012, v současné době pracujeme na nové podobě klubu. Budeme vás informovat.
 

 
Všichni předplatitelé časopisu Sanquis dostanou vždy do dvou měsíců od data uhrazení předplatného do poštovní schránky klubovou kartu se svým jménem. Slevu získáte, když se na příslušném místě (v divadle, galerii, obchodě...) kartou prokážete. Při nákupu přes internet vždy uvádějte heslo SANQUIS a číslo klubové karty.
 
Sbírejte body – máme pro vás odměny!
Vedle slev přináší nově karta Klubu SANQUIS také zajímavý bodový systém. Více zde.

Platnost klubových karet
Sanquis  Klubové karty Sanquis vydané k 1. 3. 2011 s identifikačními čísly v rozpětí od 715 001 do 721 147 (týká se výhradně současných předplatitelů časopisu) platí do 28. 2. 2012. Při prodloužení předplatného časopisu se automaticky prodlužuje i platnost klubové karty.  
Pro aktuální informace o výhodách a slevách v rámci klubu Sanquis, o klubových kartách a jejich platnosti stejně jako o souvisejícím bodovém systému sledujte naše webové stránky.
 
Zdraví

Alia optic
Sleva 15 % na  brýle, měření zraku, aplikaci kontaktních čoček. Tel.:  731471173, optika@aliaoptic.cz, www.aliaoptic.cz

Odborný optometrista Vám změří zrak, tato služba je při nákupu kompletních brýlí zdarma. Aplikujeme většinu značek kontakních čoček dostupných na trhu. Široký sortiment brýlových obrub, včetně slunečních. Dioptické čočky od základních skleněných přes Transition po ztenčené. Multifokální brýlové čočky od 1.999,- za kus s garancí přivyknutí. Možnost expresního zhotovení  brýlí. Přijímáme poukazy na brýle většiny zdravotních pojišťoven.


Klub Měsíček – přirozená podpora zdraví
Sleva 10 % na služby a zboží v kamenném i internetovém obchodě
Při objednávání přes e-shop napište do zprávy pro příjemce heslo Sanguis a číslo své členské karty. Slevy se nesčítají, platí aktuální nejnižší cena.

V prostoru Klubu Měsíček se prolíná několik aktivit, které na různých úrovních obohacují naše návštěvníky. Najdete zde obchod, pořádáme semináře a nabízíme masáže.  
Obchod má bezbariérový vstup. Můžete si vybrat dětskou zdravotně nezávadnou obuv, zdravotní pantofle, přírodní kosmetiku, hračky, zdravou výživu a biopotraviny, produkty tradiční čínské medicíny nebo cvičební pomůcku Fitness-Berry. Semináře a instruktážní cvičení pořádáme ve střední části klubu hned za obchodem. Poslední místnost s dřevěným pódiem a solnými lampami je relaxační. Zde načerpáte nové síly při japonské tlakové masáži šiacu.

Bližší informace na http://www.klubmesicek.cz/  nebo 603 30 31 46.
Adresa: Famfulíkova 1131, Praha 8.  


Máte zájem také poskytovat slevy členům Klubu Sanquis? Napište nám na info@sanquis.cz.

poslat e-mailemSANQUIS PLUS
GALERIE SANQUIS
ORBIS PICTUSPORADNA