Klub SANQUIS

Upozornění redakce 

Klub SANQUIS byl aktivní po několik let, kdy vycházel tištěný časopis. Tato etapa se uzavřela v roce 2012, v současné době pracujeme na nové podobě klubu. Budeme vás informovat.
 

 
Všichni předplatitelé časopisu Sanquis dostanou vždy do dvou měsíců od data uhrazení předplatného do poštovní schránky klubovou kartu se svým jménem. Slevu získáte, když se na příslušném místě (v divadle, galerii, obchodě...) kartou prokážete. Při nákupu přes internet vždy uvádějte heslo SANQUIS a číslo klubové karty.
 
Sbírejte body – máme pro vás odměny!
Vedle slev přináší nově karta Klubu SANQUIS také zajímavý bodový systém. Více zde.

Platnost klubových karet
Sanquis  Klubové karty Sanquis vydané k 1. 3. 2011 s identifikačními čísly v rozpětí od 715 001 do 721 147 (týká se výhradně současných předplatitelů časopisu) platí do 28. 2. 2012. Při prodloužení předplatného časopisu se automaticky prodlužuje i platnost klubové karty.  
Pro aktuální informace o výhodách a slevách v rámci klubu Sanquis, o klubových kartách a jejich platnosti stejně jako o souvisejícím bodovém systému sledujte naše webové stránky.
 
Kosmetika & wellness

Terapea (centrum regenerace a rekondice), Praha
Sleva 25 % na rytmickou masáž, www.terapea.cz, 775 584 485. Při objednávání uvádějte vždy heslo Sanquis!

Co je to rytmická masáž?
Rytmická masáž je terapeutická metoda, která je založena na jemném, pravidelném pohybu, který v našem těle způsobuje rezonanci a tím blahodárně působí na náš organismus. Rytmická masáž se snaží ovlivnit pohyb tekutin v těle a tím pomáhá rozproudit a stimulovat regenerační proces ve tkáních, v orgánech. Přispívá také k harmonickému rozložení tepla v organismu. Tato technika eliminuje problémy nervového nebo psychického původu a přináší tak psychické i fyzické uvolnění, které klientovi / klientce pomáhá čelit stresům každodenního života.
Rytmická masáž je vhodná pro všechny věkové kategorie, jejím primárním efektem je uvolnění od civilizačních zdravotních neduhů, chronických syndromů, bolestí hlavy, zad, svalových tenzí, menstruačních bolestí, poruch oběhového systému, vysokého krevního tlaku, studených končetin, dýchacích a zažívacích potíží, poruch imunitního systému, depresí, nespavosti, stresu, etc.


Lavera: sleva 20 % na značky alva, BEMA bio, HennaPlus, lavera, LAVERÉ, nature friends, PURITY VISION, Tautropfen, Florascent, Star-glide, AlmaWin, Klar, Sonett, ImmiFlex a Sanatur. Kontakty: www.organictime. cz, objednavky@organictime.cz .

Organic Time je internetový obchod se širokou nabídkou značek 100% přírodní BIO kosmetiky, BIO doplňků stravy, přírodních parfémů či eko čisticích prostředků. S Organic Time si můžete být jisti tou nejvyšší kvalitou. Prezentují jen výrobky, které splňují přísná kritéria nezávislých certifikačních společností pro 100% přírodní BIO kosmetiku a čisté výrobky. Nákupem navíc podpoříte ekologické a fair trade projekty. S Organic Time se můžete těšit na:

  • Nejširší nabídku BIO výrobků
  • BIO již od 39 Kč
  • Dárek k nákupu; vzorky ZDARMA
  • Velké SLEVY a speciální AKCE
  • Speciální výrobky pro muže a děti
  • … a hlavně: opravdu rychlé dodání – do 48 hodin!

Studio Visage, Jafra Cosmetics, Praha 
Sleva 20 % na kosmetické ošetření a vybrané sady kosmetiky na nové adrese Botičská 4, Praha 2. Objednávky na čísle 604 605 350, www.jafracosmetics.cz. Při objednávání uvádějte vždy heslo Sanquis!

Jafra cosmetics je kosmetická firma s padesátiletou tradicí a tříletou úspěšnou působností v České republice. Výrobky, které jsou zaměřeny na individuální potřeby a stav pleti naleznete v síti firemních kosmetických center - STUDIÍ VISAGE a ve vybraných kosmetických salonech.


Kr studio & nehtová pohotovost, Praha
Sleva 21 % na veškeré služby: www.krstudio.cz, info@krstudio.cz, tel.: 241 431 513.

DŮLEŽITÉ MALIČKOSTI, NA KTERÝCH NÁM ZÁLEŽÍ
100% hygiena a čistota, klimatizované prostředí
Profesionální přístup a odborný personál
Nadstandardní ošetřující programy
Ošetření s věřenými značkovými produkty (Darphin, Jessica, Catherine)
Vaše spokojenost a soukromí
Darujte svým blízkým - VOUCHER do kr studia & nehtové pohotovosti –kosmetického salonu oceněného certifikáty „Diploma  of Excellence Darphin“, „Master Class salon Jessica“, „Zlatá lilie Darphin“.
Najdete nás na adrese: kr studio & Nehtová pohotovost, Brabcova 1159/2, Praha 4, Podolí.tel.: 241 431 513, www.krstudio.cz


Veva.cz
Sleva 20 % na všechny semináře. Objednávky: veva@veva.cz, 271 752 098, www.veva.cz.

Jak můžeme zvládat své  emoce? Opravdu porozumět sobě i druhým? Být šťastní? Vzdělávací společnost VEVA CZ se specializuje na semináře o emoční inteligenci a enneagramu. Můžete si vybrat z bohaté nabídky podle vašich potřeb – Zajímají vás vztahy? Partnerství? Výchova dětí? Osobní růst? Potřebujete hodnotné informace? Nebo dáváte přednost prožitku? V každém případě si odnesete zkušenost hlubokého sebepoznání a dovednosti zacházet se svými emocemi v každodenním životě. 


Kadeřnický salon Lavida
Sleva 20 % na dámské kadeřnické služby. Vyberte si svůj účes na www.lavida.cz! Objednávky: 222 233 297, 724 005 520 nebo lavida@lavida.cz
 
V salonu pracujeme s profesionální vlasovou kosmetikou značek Redken a Schwarzkopf. Kadeřníci v našem salonu se specializují na poradenství a návrhy vhodných účesů pro klientky. Pravidelně spolupracujeme s módními časopisy, kde v rubrikách Proměny měníme účesy žen, viz. galerie na našich webových stránkách www.lavida.cz


Máte zájem také poskytovat slevy členům Klubu Sanquis? Napište nám na info@sanquis.cz.

poslat e-mailemSANQUIS PLUS
GALERIE SANQUIS
ORBIS PICTUSPORADNA