Klub SANQUIS

Upozornění redakce 

Klub SANQUIS byl aktivní po několik let, kdy vycházel tištěný časopis. Tato etapa se uzavřela v roce 2012, v současné době pracujeme na nové podobě klubu. Budeme vás informovat.
 

 
Všichni předplatitelé časopisu Sanquis dostanou vždy do dvou měsíců od data uhrazení předplatného do poštovní schránky klubovou kartu se svým jménem. Slevu získáte, když se na příslušném místě (v divadle, galerii, obchodě...) kartou prokážete. Při nákupu přes internet vždy uvádějte heslo SANQUIS a číslo klubové karty.
 
Sbírejte body – máme pro vás odměny!
Vedle slev přináší nově karta Klubu SANQUIS také zajímavý bodový systém. Více zde.

Platnost klubových karet
Sanquis  Klubové karty Sanquis vydané k 1. 3. 2011 s identifikačními čísly v rozpětí od 715 001 do 721 147 (týká se výhradně současných předplatitelů časopisu) platí do 28. 2. 2012. Při prodloužení předplatného časopisu se automaticky prodlužuje i platnost klubové karty.  
Pro aktuální informace o výhodách a slevách v rámci klubu Sanquis, o klubových kartách a jejich platnosti stejně jako o souvisejícím bodovém systému sledujte naše webové stránky.
 
Knihy, divadlo, hudba

WALD Press, s. r. o.
Sleva
30 % na veškerou produkci – knihy, CD, DVD.
Objednávky:  produkce@sanquis.cz , tel. 221 180 229.
Při objednání hlaste číslo klubové karty.

Nakladatelství WALD Press, s. r. o., vydává celou řadu zajímavých knižních titulů, CD a DVD. K nejprodávanějším knihám z jeho produkce patří například Labyrint světa a ráj srdce J. A. Komenského, který inspiroval řadu českých současných výtvarníků k novým ilustracím. Vzniklo tak pozoruhodné vydání, které nepředstavuje jen českou verzi, ale také Labyrint ve francouzštině, angličtině či italštině. WALD Press také vydal obsažnou publikaci Orbis Pictus aneb..., což je obrazový atlas nástrojů a herních objektů, zahrnující vývoj interaktivních projektů a expozic koncipovaných od roku 2000 Petrem Niklem společně s mnoha dalšími  výtvarníky. V současné době se nejvíc prodává kniha Ueli Seiler-Hugovy Barvy, která  dává návod, jak prožít prostřednictvím jednoduchých experimentů neopakovatelné barevné dobrodružství.
Více najdete na www.kosmas.cz nebo knihy.abz.cz


Monografie Heleny Konstantinové
Obrazy-kresby-grafika-ilustrace z nakl. Vyšehrad: sleva 50 % – místo 498 Kč jen 249 Kč.

Knížku lze objednat na tel.: 271 961 380, na e-mailu:  distribuce@ivysehrad.cz či přes www.ivysehrad.cz.


Nakladatelství Listen
Sleva 30 % na knihy (při objednání nejméně 3 kusů).
Objednávky: listen.docekal@tiscali.cz 
nebo telefonicky 777 620 143. 
Při objednání hlaste číslo klubové karty.

Nakladatelství Listen vydává především úspěšnou edici Česká povídka, ve které vyšlo už 25 svazků. Jedná se o tématické soubory povídek (milostných, záhadných, humorných atd.), které pro nakladatelství píší autoři jako Michal Viewegh, Petr Šabach, Halina Pawlowská, Irena Obermannová, Jaroslav Rudiš, Ivan Klíma, Emil Hakl a další známí i méně známí spisovatelé. Nakladatelství Listen kromě jiného vydalo i dvě knížky o české šlechtě a několik alb starých pohlednic (Jihlava, Jindřichův Hradec, Třebíč, Telč…). Nyní připravuje například životopisnou knížku Divoká bolest Viléma Mrštíka. Veškerou produkci nakladatelství lze najít na www.kosmas.cz , při zadání nakladatele – Listen. 


Mladá fronta a. s.
Sleva 20 % na knižní produkci objednanou přes www.bookcafe.cz nebo prodej@mf.cz, 225 347 313. Při každé objednávce uvádějte heslo SANQUIS!

Mladá fronta je jedním z největších českých vydavatelských domů působících v oblastech vydávání časopiseckých, klientských a knižních titulů. Na knižním trhu je od roku 1945 a věnuje se zejména překladové beletrii, populárně-naučné literatuře, literatuře faktu, a knihám pro děti a mládež. Vydává ovšem i literaturu z oblasti sci-fi a fantasy, cestopisy a historické romány nebo obrazové publikace encyklopedického charakteru. Kvalitní knižní tituly najdete nejen v tradičních knižních  edicích – Kolumbus, Květy poezie, Moderní světová próza, Ikaros, Lidé a Země (cestopisy), ale i v dalších zajímavých mimoedičních projektech. Velký zájem a pozornost na českém knižním i mediálním trhu vyvolala opakovaně dotiskovaná Nová velká kniha etikety. Ročně v Mladé frontě vychází minimálně 170 novinek. Stálé oblibě čtenářů se těší tituly domácích autorů – Bohumila Hrabala a Arnošta Lustiga.


Nakladatelství GRADA Publishing, a. s.
Sleva 15 % na knižní produkci. Objednávky přes www.grada.cz, nebo přes mail obchod@grada.czPři objednávání uvádějte vždy heslo Sanquis. 

Knihy s logem Grada vycházejí  v České republice již od roku 1991. Grada si za dobu své  existence vybudovala pozici největšího tuzemského nakladatelství  odborné a populárně-naučné literatury v ČR. 

V její produkci najdete publikace ekonomické a manažerské, knihy se zdravotnickou a psychologickou tematikou, tituly o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí, počítačovou literaturu atd. Tuto pestrou škálu doplňuje i naučně-odborná literatura, která nabízí řadu publikací s velkým záběrem pro denní praktický život. 


Labyrint – nakladatelství a kulturní revue

Sleva 20 % na publikace objednané  přes www.labyrint.net/labshop. Při každé objednávce uvádějte heslo SANQUIS a číslo klubové karty.

NAKLADATELSTVÍ LABYRINT vydává hodnotnou beletrii, knihy o umění, komiksy a kulturní revui Labyrint. V samostatné edici knih pro děti Raketa vychází původní česká tvorba a také knihy Petra Síse. Aktuální informace o produkci na www.labyrint.net.


Nakladatelství TITANIC, spol. s r. o.

Sleva 30 % na všechny knihy. Objednávky: titanic.n@gmail.com, tel. 257 211 257

Komorní nakladatelství dlouhodobě spolupracuje s předními teoretiky architektury, historiky, památkáři, publicisty a špičkovými fotografy s cílem popularizovat po všech stránkách kvalitními knihami českou architekturu a vlastivědu. Nejoblíbenějšími tituly jsou Obrazy z dějin české architektury, 20. století české architektury, Industriál_paměť_východiska a kniha Kterak... od Josefa Veselého (autora rozhlasových Toulek českou minulostí). Příležitostně vycházejí knihy věnované problematice jihoamerických indiánů. Více na www.titanic.n.cz


Pražská komorní filharmonie
Sleva 20 % na všechny koncerty do konce sezony 2011-2012.

Pražská komorní filharmonie vznikla v roce 1994 z iniciativy Jiřího Bělohlávka, který těleso výrazně formoval po celých dvanáct let. Jako všestranné a dynamické těleso, hrající se skutečným zaujetím a nasazením vystupuje v předních světových koncertních sálech a spolupracuje s významnými českými a zahraničními interprety, mezi nimiž jsou Jefim Bronfman, Shlomo Mintz, Sarah Chang, Pavel Šporcl, Mischa Maisky, Jean-Guihen Queyras a operní hvězdy Rollando Vilazón, José Cura, Anna Netrebko, Bryn Terfel a mnoho dalších.

www.pkf.cz


Divadlo v Dlouhé, Praha
Sleva 60 Kč z ceny jedné vstupenky na představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále dle vlastního výběru. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty a pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev. 
www.divadlovdlouhe.cz/vstupenky.html

Divadlo v Dlouhé je repertoárové  divadlo se stálým hereckým souborem, v jehož širokém repertoáru najdete dramatické příběhy (Běsi, Faidra, Lékař své cti, Vějíř s broskvovými květy),komedie nejrůznějšího typu (Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách, Oněgin byl Rusák, Lhář, Soudné sestry, Maškaráda), rodinná představení (Momo a zloději času, Myška z bříška, Jak jsem se ztratil, Kdyby prase mělo křídla) i kabarety (Kabaret Vian-Cami, Kabaret Prévert-Bulis). Hraje ve velkém sále pro více než 400 diváků i v komorním foyer, pro dospělé, pro děti a mládež i pro celé rodiny. Každoročně pořádá festival pro děti menší (Dítě v Dlouhé) i větší (Festival 13+).

Na jevišti Divadla v Dlouhé můžete vidět například Miroslava Táborského, Vlastimila Zavřela, Ilonu Svobodovou, Magdalenu Zimovou, Jana Vondráčka, Helenu Dvořákovou, Kláru Sedláčkovou-Oltovou, Miloslava Königa, Martina Matejku, Miroslava Hanuše, jako hosta Davida Prachaře, Marii Málkovou či Arnošta Goldflama. 

Pokladna otevřena po-pá 12-19 h., tel.: 221 778 629, 224 826 795

Ceny vstupenek od 50 do 290 Kč, slevy pro studenty a seniory  

www.divadlovdlouhe.cz


Nakladatelství  LIBRI, spol s r. o.
Sleva 20 % na knižní produkci objednanou přes www.libri.cz . Při objednávání uvádějte vždy heslo Sanquis. 

Nakladatelství původní encyklopedické literatury LIBRI připravilo od svého založení na přelomu roku 1992/93 do letošního roku přes pět set titulů, z nichž mnohé se dočkaly opakovaných vydání. Specifičností je původní  tvorba, kdy naprostá většina autorů píše česky a převážně  přímo na objednávku LIBRI. 
Profilovou řadou nakladatelství  je ediční řada Naše dědictví – tituly jsou věnovány pokladům architektury na území Čech, Moravy a Slezska – hrady, zámky, pevnosti, kláštery, lorety, zvonice, města, městské věže a brány, lázně, zahrady, mosty, vodní mlýny a další technické památky.

LIBRI vydává také biografické slovníky, knihy věnující se historii a historickým vědám, ale také mytologii, politice, ekonomii, archeologii, své pevné místo má v edičním plánu řada Slovníky spisovatelů, a mnoho dalších témat.

Nakladatelství připravuje také neencyklopedické publikace, rovněž zaměřené převážně na historii či kulturní historii – Historická řada, Stručná historie států, Dějiny českých zemí, Otazníky našich dějin.

Některé z titulů jsou k dispozici bezplatně na internetových stránkách www.libri.cz jako databáze, řadu publikací z nakladatelství LIBRI lze zakoupit i jako e-knihy za zvýhodněnou cenu.


Nakladatelství Meander

Sleva 20 % na knižní produkci objednanou přes www.meander.cz. Při objednávce uvádějte heslo SANQUIS!

Nakladatelství Meander založené v roce 1995 se zaměřuje na autorské dětské knihy a komiksy současných českých i světových autorů; vždy sličně vypravené. Díky grafické a umělecké kvalitě svých publikací si vybudovalo zcela výsadní postavení v českém prostředí a bývá považováno za vzor vkusu a pečlivosti v knižní úpravě. Nejedna publikace se pyšní Zlatou stuhou IBBY, Záhádky Petra Nikla obdržely dokonce Literu coby Kniha roku 2008. Produkce je rozdělena do tří edic: Modrý slon, umělecká řada, ve které je  prvních 100 výtisků autorem a výtvarníkem číslováno a signováno. Vychází česky a někdy také anglicky. Židovské příběhy či příběhy spojené s významnými křesťanskými památkami vycházejí v edici Pražské legendy v několika cizojazyčných verzích. Edice Pro Emu se specializuje na dobrý český i světový komiks; v poslední době například přinesla několik zajímavých současných francouzských autorů (Nicolas De Crécy: Doba ledová, Emmanuel Guibert: Alanova válka).
tel.: 773 902 100
nakladatelstvi@meander.cz 
http://www.meander.cz/


Nakladatelství Host

Nakladatelství Host nabízí členům klubu SANQUIS slevu 20 % na veškerou knižní produkci při objednání z webových stránek www.hostbrno.cz. Do poznámky v objednávce zadejte číslo klubové karty! 

Nakladatelství Host zaujímá v současnosti nepřehlédnutelné místo na českém knižním trhu, s jeho tituly se čtenáři setkávají už celých dvacet let. Host vydává tradičně především kvalitní českou prózu a poezii, literární teorii i literaturu naučnou - publikace věnované zejména historii, sociologii, filmové vědě i dalším oborům. Jeho stejnojmenný časopis se věnuje reflexi a kultivaci české literární scény. V posledních letech se výrazně rozšířila řada překladové beletrie, ale nově zde našla přístřeší například i prestižní edice Česká knižnice s výbory z děl českých klasiků.


Mezi úspěšné zahraniční autory nakladatelství Host poslední doby patří zejména švédský autor kriminální trilogie Milénium Stieg Larsson, francouzská prozaička Muriel Barberyová a polská spisovatelka Olga Tokarczuková, své místo na českém knižním trhu si postupně získávají i Jean-Marie Blas de Robles, Adam Haslett, Willem Frederik Hermans nebo Paulus Hochgatterer. Ze současných českých autorů bodují jak u čtenářů tak u kritiků především mladé prozaičky Petra Soukupová a Kateřina Tučková, z autorů střední a starší generace jmenujme alespoň Antonína Bajaju, Jana Balabána, Pavla Brycze, Radku Denemarkovou, Otu Filipa, Jiřího Hájíčka či J. H. Krchovského. Nakladatelství Host se svými zavedenými a respektovanými edičními řadami, autory, jejichž jména patří v české literatuře k těm nejprestižnějším, a se stejnojmenným časopisem, který se pravidelně věnuje reflexi a kultivaci české literární scény, představuje svým způsobem výjimečnou „literární velmoc“.


Galén - nakladatelství
Sleva 20 % z prodejní ceny veškeré produkce nakladatelství Galén  objednané přes www.galen.cz. Při každé objednávce uvádějte heslo  SANQUIS a číslo klubové karty. Sleva nelze  kombinovat s jinými druhy  slev.

Nakladatelství Galén vydává odborné zdravotnické publikace, učební  texty pro studenty lékařských fakult i zdravotnických škol,  monografie, atlasy, slovníky, oborové publikace, sborníky z kongresů,  ale i periodika a CD-ROM a DVD.
Galén vydává i publikace určené neodborné veřejnosti v několika  edičních řadách. Ediční program Makropulos nabízí publikace  populárně-vědecké, mapující převážně zdravotnická témata, řada  Almanach medicíny přináší biografie našich lékařů a vzpomínkové knihy  na významné osobnosti let minulých.
Rozsáhlým projektem je ediční program Olivovníky, který systematicky  mapuje oblast nezávislé hudební scény 70. a 80. let, kdy kromě  stejnojmenné ediční řady přináší vzpomínkové publikace, romány,  rozhovory, sbírky básní, písňových textů atd. Aktuální informace o  produkci na www.galen.cz.


Nakladatelství Academia
Sleva 10 % na nákup v knihkupectvích Academia – Praha 1 (Václavské nám. 34; Na Florenci 3; Národní 7), Brno (nám. Svobody 13) a sleva 25 % speciálně na knihu Zdeňka Ježka Ve znamení neštovic. Při nákupu předložte kartu SANQUIS!  

Nakladatelství vzniklo v roce 1953 původně jako nakladatelství Československé Akademie věd. Název Academia nese od roku 1966. V současné době zaujímá Academia svou ediční činností přední místo mezi nakladatelstvími České republiky. V edičním programu se zaměřuje na vydávání publikací ze všech vědních oborů. Academia vydává původní vědecké monografie a práce českých vědců, díla klasiků vědy, překlady zahraničních autorů, populárně naučnou literaturu, literaturu faktu, encyklopedie, slovníky, jazykové učebnice, příručky a vysokoškolské učebnice, ale také kvalitní českou i překladovou beletrii. V nakladatelství dále vychází populárně naučný časopis Živa (www.cas.cz/ziva ).

Kromě nakladatelské činnosti provozuje Academia stejnojmennou síť knihkupectví v Praze, Brně a Ostravě.

Tradiční cílovou skupinu produkce nakladatelství Academia tvoří vysokoškolští studenti, pedagogové a odborná veřejnost. V posledních letech také stoupá počet laických zájemců o populárně naučnou a uměleckou literaturu. Všechny publikace jsou proslulé profesionálním zpracováním – pečlivou redakční přípravou a kvalitní grafickou a tiskovou podobou. Splňují tak požadavky všech náročných zákazníků.  www.academia.cz


Nakladatelství Práh s.r.o. – sleva 30% na všechny knihy objednané přes www.prah.cz nebo na prah@prah.cz.

Nakladatelství Práh působí na českém knižním trhu od roku 1990. Přestože se jedná o menší až střední nakladatelství, vydalo mnoho vysoce ceněných a diskutovaných titulů. Vlajkovou lodí nakladatelství byla v devadesátých letech série Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše. Po roce 2000 zase například memoáry Madeleine Albrightové: Madeleine. Vedle populárně psychologické, populárně ekonomické, historické, politické, populárně zdravotní literatury anebo literatury pro chovatele a milovníky zvířat najdete v nabídce nakladatelství hodnotné vzdělávací knihy pro děti a mládež (ověnčené řadou cen) a dále cizojazyčnou literaturu určenou zahraničním návštěvníkům České republiky (zároveň skvělé dárky při vašich cestách do zahraničí).


Divadlo pod Palmovkou

Sleva 20% z ceny vstupenky na všechna představení z repertoáru divadla. Slevu lze uplatnit na základě klubové karty v pokladně Divadla pod Palmovkou (Zenklova 34, Praha 8 – Libeň, otevřeno po – pá 10 – 18 a hodinu před zahájením představení). Sleva se nevztahuje na představení hostujících souborů, pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev. Pokladna –telefonické rezervace : 283 011 127, obchodní oddělení:  tel./fax: 283 011 119   
e-mail: sykorova@divadlopodpalmovkou.cz  
www.divadlopodpalmovkou.cz

Divadlo pod Palmovkou je repertoárovým divadlem se stálým souborem a s dlouholetou úspěšnou uměleckou tradicí. Svým návštěvníkům nabízí pestrý repertoár - vedle velkých lidských příběhů zpracovaných v těch nejlepších dramatech české a světové klasiky (G. Preissová: Gazdina roba, Sofokles: Oidipús vladař, E. Rostand: Cyrano z Bergeracu,) uvádí též kvalitní komedie současných autorů (A. Procházka: Ještě jednou, profesore, M. Cooney: Nájemníci pana Swana). Divadlo inscenuje i tituly v nichž důležitou roli zaujímá hudba a zpěv (Stone/Styne/Merrill Sugar(Někdo to rád horké), E. Pataki Edith a Marlene). Poslední premiérou byla divadelní adaptace slavného oscarového filmu Rain Man.
Jako svoji první premiéru v nové sezoně uvede divadlo jevištní přepis slavného románu Klause Manna Mefisto s Jiřím Langmajerem v hlavní roli a v režii Emila Horvátha j.h. Dalšími chystanými tituly jsou – G. B. Shaw Svatá Jana, A. Christie: Past na myši a W. Shakespeare: Sen noci svatojánské.

V Divadle pod Palmovkou mohou diváci vidět jak stálé členy hereckého souboru, např. Kateřinu Macháčkovou, Zuzanu Slavíkovou, Jana Teplého, Radka Valentu, Jana Konečného a další. Jako stáli hosté se zde pravidelně vystupují  např. Jitka Čvančarová, Tereza Kostková, Martin Stránský, Jiří Langmajer, Klára Issová.


Nakladatelství Brio 
Sleva 20 % na knihy objednané přes www.briopublishing.cz
Nakladatelství Brio je zaměřené na vydávání ilustračně bohatých knih pro děti i dospělé. Spolupracuje s předními českými a slovenskými ilustrátory a prodává svoje tituly především do zahraničí, především Francie, Německa, Polska, do Koree a Japonska.
V současné době vydává serii bohatě ilustrovaných světových pohádek. V této edici již vyšly v češtině tyto tituly: Africké pohádky (Zlatá Stuha 2006 za ilustrace Miloše Koptáka), Čínské pohádky, Keltské pohádky ilustrované Renátou Fučíkovou. Další významnou řadou jsou bohatě ilustrované klasické pohádky, bajky a romány ilustrované Adolfem Bornem (La Fontaine, Tři mušketýři, Knihy Džunglí, Pohádky bratří Grimmů) a Dušanem Kallayem a Kamilou Štanclovou (Kompletní H.Ch.Andersen, všech 156 pohádek s více než 700 ilustracemi).

Musica Florea – sleva 30 % na vstupné na všechny koncerty  v sezoně 2010/2011

Musica Florea vznikla roku 1992 jako jeden z prvních výrazných počinů na poli stylově poučené interpretace staré hudby v České Republice a záhy na tomto poli dosáhla mezinárodního renomé. Soubor založil violoncellista a dirigent Marek Štryncl. Hra na originální nástroje nebo jejich kopie, vlastní badatelská činnost a kreativní oživování zapomenutých interpretačních stylů i prostředků se staly nezbytnými charakteristickými rysy ansámblu. Žánrově bohatý repertoár zahrnuje skladby od počátků baroka až po 20. století.
Soubor pořádá  vlastní koncertní řady, hostuje na významných světových festivalech a spolupracuje s význačnými sólisty i ansámbly, obdržel také řadu prestižních ocenění.
Pro sezonu 2011 připravuje nové programy: Staronový L.v. Beethoven (symfonický koncert mapující preromantické prvky v díle L.van Beethovena), V novém stylu (II) - Tvůrci baroka, (vznik hudebního baroka v díle italských mistrů), Doteky lásky v hudbě barokní), (reflexe barokních výrazových prostředků v skladbách G.F.Händela a J.J.Brentnera) a Missa nativitatis domini (nastudování dalšího duchovního díla J.D. Zelenky). 

Informace:
www.musicaflorea.cz, info@musicaflorea.cz,  
+420 736 660 315,
koncerty a rezervace:
vstupenky@musicaflorea.cz
+420 603 832 501.


Orchestr BERG
Sleva 20% na vstupenky na koncerty abonentní sezony BERGin2011 (slevy nelze kombinovat). 

Orchestr BERG již deset let přináší svěží vítr na českou hudební scénu. Uvádí projekty s novou hudbou, kterou kombinuje s divadlem, tancem, filmem, výtvarným uměním... Své posluchače zve do netradičních prostor, nabízí světové i české premiéry. Spolupracuje mimo jiné s Národním divadlem, má na svém kontě velké množství nahrávek pro Český rozhlas. Zakladatel a umělecký ředitel orchestru, dirigent Peter Vrábel, získal v roce 2010 za svoji práci s Orchestrem BERG cenu České hudební rady / UNESCO za mimořádný přínos české hudbě.

Abonentní vstupenky na rok 2011 / sezónu BERGin2011 již v prodeji.

www.berg.cz


Nakladatelství FORTUNA:
sleva 15 %  na nákup knih Nástin dějin evropského umění (1. a 2. díl) v knihkupectví Centrum učebnic, Ostrovní 30, Praha 1. Při nákupu předložte kartu SANQUIS.

Nástin dějin evropského umění l – období starověku a středověku (Jiří Tušl a kol.)
Publikace nabízí přehled vývoje výtvarného umění, literatury, divadla a hudby v evropském kontextu od starověku až po pozdní středověk. Kvalitní reprodukce uměleckých děl a další barevné ilustrace pomáhají k pochopení výkladu a povyšují Nástin na reprezentativní publikaci vhodnou i jako dárek pro milovníky umění. V závěru nechybí ani slovník odborných výrazů a jmenný rejstřík. (O. č. 1278,  cena 249 Kč)

Nástin dějin evropského umění 2 – období renesance a baroka (Jiří Tušl a kol.)
Publikace nabízí přehled vývoje výtvarného umění, literatury, divadla a hudby zahrnující dobu renesance a baroka na evropském kontinentu. Kvalitní reprodukce uměleckých děl a další barevné ilustrace pomáhají k pochopení výkladu, k získání všeobecného kulturního přehledu o tomto období a povyšují Nástin na reprezentativní publikaci vhodnou i jako dárek pro milovníky umění. Nechybí ani slovník odborných pojmů a jmenný rejstřík. (O. č.1404, cena 339 Kč)

Nakladatelství FORTUNA vydává učebnice pro základní a střední školy, publikace pro rekvalifikaci, sebevzdělávání, profesní růst a další publikace pro odbornou i laickou veřejnost.
telefon  224 933 802
e-mail odbyt@fortuna.cz
www.fortuna.cz


Nakladatelství trnka:
sleva 35% na veškeré zboží zakoupené přes www.studiotrnka.cz. Osobní odběr možný po předchozí telefonické dohodě na adrese V Podbabě 18, Praha 6, 603 535 135.
 

Máte zájem také poskytovat slevy členům Klubu Sanquis? Napište nám na info@sanquis.cz.

poslat e-mailemSANQUIS PLUS
GALERIE SANQUIS
ORBIS PICTUSPORADNA