Jako za starých časů

Když tato skupina před pár lety začínala, zdála se být trochu – netradiční. Dnes posluchači oceňují její osobitý styl, hudební nápady a profesionální provedení. Cestuje po celém světě a fanoušků jí stále přibývá. Mydy Rabycad v Praze zahajuje své podzimní turné v Praze, vystoupí však také v Turecku nebo ve Velké Británii.

Mydy Rabycad - koncerty v září 2016

DOČESNÁ 2016
sobota 3. 9. 2016
Žatec


NILÜFER MÜZIK FESTIVALI, BURSA (TUR)
neděle 4. 9. 2016 16:15
Bursa, Turecko


VINOHRADSKÉ VINOBRANÍ
pátek 16. 9.2 016 18:00 - 19:00
Praha, ČR Náměstí Jiřího z Poděbrad

MYDY RABYCAD & GHOST OF YOU AT THE FORGE (UK)
úterý 27. 9. 2016
Londýn, Velká Británie The Forge, Camden

 

Tradičně netradiční
Žofie, Mikuláš, Honza a Néro Scartch  a osobitý zpěv doprovázený nejrůznějšími druhy nástrojů, zvukové efekty, bicí...to se sice nezdá nijak výjimečné, ale stejně to není totéž, co najdeme u jiných skupin. Mydy Rabycad je zkrátka čímsi originální. Je to tou „atmosférou starých časů“, kterou trochu nabízí, nebo zkrátka intenzivním hudebním zážitkem? Těžko říct.


Když Žofie zpívá

Hvězdou skupiny je zpěvačka a herečka Žofie Dařbujánová. K hudbě směřovala už odmalička - vystřídala několik vynikajících profesorů a snad všechny možné žánry, od klasiky, přes folk, rock, jazz i  elektro-swing, už ve 14 letech vystupovala na několika předních českých festivalech jako např. Rock for People nebo JamRock. Na stříbrných plátnech se objevila ve filmech Babovřesky a v novém filmu Siciliana, v posledních dvou letech se však věnuje hlavně kapelám Mydy Rabycad a Christmasbrass Band.Autorsky se podílí na repertoáru MR.

Zdroj a foto: archiv kapelyposlat e-mailemSANQUIS PLUS
GALERIE SANQUIS
ORBIS PICTUSPORADNA