Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:100512 Library:30308 in /www/doc/www.sanquis.cz/www/config.php on line 8
SANQUIS - odborný a společenský časopis pro lékaře


Humor podle Louise C.K.

Rasismus? Násilí? O takových tématech se jen těžko žertuje. A přece – Louis C. K. to dokáže. Šestinásobný držitel televizní ceny Emmy a mnoha dalších ocenění je zkrátka legendou současného humoru, a přitom byl dříve známý spíše jako scénárista, režisér či producent než jako bavič. Nejuznávanější současný komik míří do Prahy.


Louis C. K.
22. srpen 2016 – Kongresové centrum
23. srpen 2016 – Rudolfinum

Foto: archiv

Živý a vřelý – takový je humor amerického komika. Dotýká se sice občas citlivých témat, jako je rasismus nebo sexuální úchylky, ovšem způsobem, který je zkrátka nezapomenutelný. Nezapomenutelně vtipný. Ačkoli jeho styl není pro každého a vystoupení probíhají v angličtině, hlediště na první večer v Kongresovém centru je už nyní vyprodané. Právě proto se Louis nakonec rozhodl Praze nabídnout ještě jeden zábavní večer v Rudolfinu - vstupenky jsou v prodeji od 8. srpna. A jdou zase na dračku.

Louis C.K., (* 1967)
Narodil se ve Washingtonu, ale protože jeho otec je Mexičan, do svých sedmi let žil v Mexico City. Španělštinu považuje za svůj první jazyk  a dnes se prezentuje jako mexicko-americký bavič, komik, herec, televizní a filmový tvůrce. Rozhodl se pro dráhu scenáristy televizních programů, v roce 1984 se však poprvé objevil v živém vystoupení a brzy si získal velkou popularitu – tak velkou, že se mu podařilo vyprodat Madison Square Garden hned tři večery po sobě. Podílel se na pořadech, jako je třeba Noční show Conana O’Briana, ale i na filmu Jasmíniny slzy a Špinavý trik. Nedávno také začal sám psát a režírovat svůj vlastní seriál Horace and Pete.

 

  poslat e-mailemSANQUIS PLUS
GALERIE SANQUIS
ORBIS PICTUSPORADNA